fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Poradnik – powiązania przedsiębiorstw

Aby upewnić się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, oświadczenia zgodne z prawdą, a kwalifikacja statusu przedsiębiorstwa jako mikro czy MŚP właściwa, zachęcamy do sięgnięcia po “ściągawkę” – najnowszy poradnik przygotowany przez ekspertów kancelarii BiW: Powiązania przedsiębiorstw – sprawdź swoje ewentualne powiązania i zgodność oświadczeń w programie Tarczy Finansowej przed kontrolą Polskiego Funduszu Rozwoju.

powiązania_grafika powiązania_grafika

W przypadku wykrytych błędów poczynionych na etapie wnioskowania o pomoc (pamiętajmy, że proces w całości opierał się na oświadczeniach), możemy się liczyć ze zwrotem subwencji, a nawet pociągnięciem do odpowiedzialności karnej.

ZOBACZ BROSZURĘ

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.