fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Restrukturyzacja a pomoc publiczna

Przedsiębiorcy, którzy zderzyli się z trudnościami ekonomicznymi w związku z sytuacją epidemiczną, mają dzisiaj do wyboru kilka programów pomocy publicznej. Jednak przed wnioskowaniem o subwencję finansową należy dokładnie zapoznać się z warunkami widniejącymi w zapisach regulaminowych. Na bieżąco śledzimy mapę pomocową w Polsce, zwracając uwagę na wszelkie zależności i niuanse prawne.

Uruchamiamy nowy cykl publikacyjny zespołu restrukturyzacji pod kierunkiem mec. Wojciecha Bokiny. W pierwszej infografice odpowiadamy na najbardziej nurtujące przedsiębiorców pytania:

  • Co jeśli wobec przedsiębiorcy zostało otwarte postępowanie restrukturyzacyjne lub upadłościowe?
  • Co jeśli już na dzień 31 grudnia 2019 r. przedsiębiorstwo znajdywało się w trudnej sytuacji ekonomicznej w rozumieniu rozporządzenia GBER?
  • Czy zmiana statusu przedsiębiorcy czyli np. wszczęcie postępowania restrukturyzacyjnego/upadłościowego po uzyskaniu dotacji, będzie stanowiło podstawę zwrotu finansowania i w jakim procencie?

ZOBACZ INFOGRAFIKĘ czyli nawigacyjną “ściągawkę” po różnych programach, które są obecnie dostępne dla przedsiębiorców, w kontekście tematu restrukturyzacji.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.