fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Szef Departamentu Energetyki współautorem komentarza do ustaw z zakresu energetyki

Z dniem 28 stycznia 2020 roku ukazała się publikacja „Prawo energetyczne. Ustawa o odnawialnych źródłach energii. Ustawa o rynku mocy. Ustawa o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych. Komentarz.” To pierwsze na rynku tak obszerne omówienie katalogu ustaw dotyczących prawa energetycznego. W gronie wielu wybitnych autorów znalazła się dr Magdalena Porzeżyńska, która w naszej kancelarii zajmuje się głównie obsługą prawną dla przedsiębiorstw z sektora energetycznego i nieruchomościowego w zakresie kwestii regulacyjnych, inwestycyjnych, środowiskowych, kontraktowych i pomocy publicznej.

Więcej informacji na temat opracowania dostępnych jest tutaj.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.