fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Tarcza finansowa PFR – nowy instrument wsparcia w infografice

Polski Fundusz Rozwoju uruchamia, w ramach stworzonej przez rząd Tarczy Antykryzysowej, programy pomocowe skierowane do przedsiębiorstw, które ucierpiały na skutek pandemii koronawirusa. Pakiety pomocowe są częściowo bezzwrotne i mogą być przeznaczone przez beneficjentów na różne cele.

Zaprezentowane przez PFR programy pomocowe zostały podzielone na kategorie odpowiadające rozmiarowi prowadzonej przez beneficjentów działalności.

pobierz INFOGRAFIKĘ :

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.