fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Rekompensaty cen energii czy dodatek energetyczny – rozmowa z Janem Sakławskim

Projekt ustawy o rekompensatach cen energii utknął na etapie konsultacji publicznych. Warto wykorzystać ten czas do kolejnych analiz. Czy zwiększony dodatek energetyczny mógłby zastąpić powszechne rekompensaty cen energii?

KST_8939 KST_8939

Mec. Jan Sakławski, mówi BiznesAlert.pl o tym, czy warto zaproponować zwiększenie dodatku energetycznego dla najbardziej potrzebujących zamiast dalszego stosowania powszechnych rekompensat wzrostu cen energii.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania wywiadu na kanale YT Biznesalert.pl 

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.