fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Restrukturyzacja w dobie kryzysu – Webinar

Już 26 marca br. o godz. 10.00 zapraszamy do udziału w webinarze „Restrukturyzacja w dobie kryzysu”. Szkolenie w ramach e-Akademii Lewiatana poprowadzą r. pr. Wojciech Bokina oraz adw. Paulina Sułkowska.

Nasi eksperci przedstawią prawne rozwiązania restrukturyzacyjne w formie case study, które może wykorzystać firma, aby uniknąć upadłości. Odpowiedzą również na wiele pytań:

  • Jak uniknąć upadłości firmy?
  • Kiedy sięgać po restrukturyzację a kiedy po upadłość?
  • Czy środki publiczne z tarcz finansowych podlegają restrukturyzacji?
  • Czy restrukturyzacja jest dla każdego?

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

ZAPISZ SIĘ

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.