fbpx
       

Covidalert.pl wyróżniona w Rankingu Rzeczpospolitej w kategorii strona poświęcona doradztwu prawnemu podczas epidemii

Znamy już laureatów XVIII edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika Rzeczpospolita. Edycji o tyleż innej, że osadzonej w zupełnie nowej rzeczywistości okołocovidowej, co z kolei znalazło swoje odzwierciedlenie w kategoriach konkursowych. Z dumą informujemy, że nasza strona Covidalert dedykowana analizie sytuacji prawnej przedsiębiorców z różnych branż w kontekście koronawirusa, została wyróżniona w kategorii Strona www poświęcona doradztwu prawnemu podczas epidemii. Dodatkowo, Kapituła Konkursowa doceniła oficjalną stronę internetową Kancelarii, przyznając nam mocne, ósme miejsce. Z kolei pod względem liczby adwokatów i radców prawnych znaleźliśmy się na 128 miejscu Rankingu, co oznacza wzrost aż o 107 pozycji w stosunku do roku ubiegłego. 

Rok 2020 nas nie rozpieszcza. Epidemia koronawirusa położyła się cieniem na wielu planach biznesowych w wielu sektorach gospodarki. Nasza Kancelaria od początku kryzysu epidemiologicznego wspierała biznes, przygotowując regularnie alerty prawne dotyczące danej branży oraz przedstawiając aktualizowane rozwiązania proponowane przez administrację krajową i unijną. Mamy nadzieję, że trzymając rękę na legislacyjnym pulsie i dzieląc się  wiedzą w ramach wyróżnionej, dostępnej powszechnie platformy alertowej Covidalert, choć trochę pomogliśmy polskim przedsiębiorcom przejść przez ten najtrudniejszy okres.

Z tego miejsca dziękujemy także prawnikom BiW, którzy zaangażowali się w rozwój docenionego w rankingu projektu. Jak zwykle praca zespołowa, determinacja  i szybkość działania okazały się naszą mocną kartą. Szczególne podziękowania dla Krzysztof Brysiewicz, który kierował pracami zespołu, a także dla: Wojciech Bokina, Jan Sakławski, prof. Rafał Poździk, dr Magdalena Porzeżyńska, Bartłomiej Pietruszka, Aleksandra Zeuschner, Kaja Buczkowska, Maciej Wasilewski, Maciej Wisławski, Jacek Salata, Paulina Sułkowska, Karolina Wcisło-Karczewska, Jan Wosiura, Małgorzata Woźniak, Magdalena Sienkiewicz, Magdalena Michalik.

Przełom lat 2019/2020 był dla nas czasem dynamicznego wzrostu. Dzięki temu osiągnęliśmy 128 pozycję w 18. edycji Rankingu Rzeczpospolitej pod względem liczby adwokatów i radców prawnych (wzrost z 235 pozycji w stosunku do poprzedniego rankingu) oraz 118 pozycję w kategorii liczba prawników ogółem (wzrost z 189 pozycji w stosunku do poprzedniego rankingu). Jednak to jeszcze nie wszystko – wspinamy się dalej 🙂

19 19
18 18
17 17

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..