fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Sukces naszego klienta! Dzięki wsparciu zespołu BBS wygrał spór z wykonawcą

Nasz Klient – firma z branży zbrojeniowej przy wsparciu naszych prawników –  radcy prawnego Jana Sakławskiego, adwokat Magdaleny Sienkiewicz i aplikanta adwokackiego Łukasza Laskowskiego, wygrał toczący się od czterech lat spór z wykonawcą.

Nasz klient wraz z wykonawcą miał stworzyć złożony wojskowy projekt technologiczny na potrzeby konkursu ogłoszonego przez Inspektorat Uzbrojenia, ale w wyniku braku postępu prac po stronie kontrahenta odstąpił od umowy, tym samym uznając ją za niezawartą. Z oczywistych względów nie możemy napisać więcej o charakterze projektu.

Wskazując na konieczność rozliczenia za wykonane elementy prac. Niestety w dwóch z trzech toczących się postępowań sądy pierwszej instancji uznały zasadność twierdzeń kontrahenta.

Po złożeniu apelacji Sąd II instancji podzielił argumentację naszych ekspertów, a także uznał, że powód nie udowodnił roszczenia i w całości oddalił roszczenia nierzetelnego kontrahenta.

Spór trwał prawie cztery lata i obejmował trzy równoległe procesy sądowe, i we wszystkich tych sprawach udało nam się uzyskać prawomocne korzystne wyroki dla naszego klienta!

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.