fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

„Tania energia już nie wróci” – Jan Sakławski dla portalu kierunekenergetyka.pl

Energia elektryczna drożeje i fakt ten, pomimo tymczasowej kroplówki w postaci tzw. ustawy prądowej, odciśnie się niedługo boleśnie w świadomości operatorów zakładów przemysłowych. Już w tej chwili ceny energii przy tzw. płaskich stawkach przekraczają 350 zł, a jest bardzo prawdopodobne, że wraz ze wzrostem tej ceny w 2020 r. sprzedawcy znów zaczną prowadzić działania zmierzające do podwyższenia stawki na podstawie łączących ich z odbiorcami umów.

Tania energia już nie wróci i obecnie sens ma jedynie rozmowa zmierzająca do odnalezienia efektywnych remediów na tę sytuację – komentuje Jan Sakławski.

Operatorzy zakładów przemysłowych mają szereg instrumentów, które mogą wykorzystać. Więcej na ten temat na portalu kierunekenergetyka.pl.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.