fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Tarcza Finansowa PFR 2.0: kluczowe problemy i wątpliwości po otrzymaniu subwencji – Webinar

Już 23 kwietnia br. o godz. 10.00 zapraszamy do udziału w webinarze: „Tarcza Finansowa PFR 2.0: kluczowe problemy i wątpliwości po otrzymaniu subwencji”.  Szkolenie w ramach e-Akademii Lewiatana poprowadzą Krzysztof Brysiewicz, radca prawny, partner zarządzający, dr Magdalena Porzeżyńska, radczyni prawna, partner kancelarii oraz Małgorzata Woźniak, aplikantka adwokacka.

W styczniu PFR uruchomił Tarczę Finansową 2.0 dla mikro, małych i średnich firm (MŚP). Do 26 lutego 2021 r. z programu skorzystało prawie 50 tys. przedsiębiorców. Zasady wsparcia przedsiębiorców uległy istotnym zmianom w porównaniu do Tarczy 1.0, w związku z czym wiele kwestii dotyczących wydatkowania i rozliczania subwencji może być nadal niejasnych. O najczęstszych wątpliwościach i problemach beneficjentów po uzyskaniu subwencji opowiedzą eksperci kancelarii Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy z praktyki Funduszy Unijnych i Pomocy Publicznej.

W czasie szkolenia zostaną omówione m.in. warunki udziału w programie, błędy powstałe na etapie aplikowania o subwencję, które mogą skutkować koniecznością zwrotu środków oraz kluczowe zasady wydatkowania środków w ramach Tarczy. Eksperci przedstawią również zakres i przebieg kontroli wydatkowania środków przekazanych przez PFR oraz doradzą, jak w praktyce postępować w przypadku wystąpienia ryzyka lub zarzutu, iż subwencja została pobrana niesłusznie. Eksperci przybliżą, jakie mogą być konsekwencje naruszenia przez beneficjenta obostrzeń przyjętych w związku z pandemią koronawirusa, w szczególności, czy mogą być podstawą zwrotu środków.

Rejestracja

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.