fbpx
       

Tarcza Finansowa PFR 2.0: kluczowe problemy i wątpliwości po otrzymaniu subwencji – Webinar

Już 23 kwietnia br. o godz. 10.00 zapraszamy do udziału w webinarze: „Tarcza Finansowa PFR 2.0: kluczowe problemy i wątpliwości po otrzymaniu subwencji”.  Szkolenie w ramach e-Akademii Lewiatana poprowadzą Krzysztof Brysiewicz, radca prawny, partner zarządzający, dr Magdalena Porzeżyńska, radczyni prawna, partner kancelarii oraz Małgorzata Woźniak, aplikantka adwokacka.

W styczniu PFR uruchomił Tarczę Finansową 2.0 dla mikro, małych i średnich firm (MŚP). Do 26 lutego 2021 r. z programu skorzystało prawie 50 tys. przedsiębiorców. Zasady wsparcia przedsiębiorców uległy istotnym zmianom w porównaniu do Tarczy 1.0, w związku z czym wiele kwestii dotyczących wydatkowania i rozliczania subwencji może być nadal niejasnych. O najczęstszych wątpliwościach i problemach beneficjentów po uzyskaniu subwencji opowiedzą eksperci kancelarii Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy z praktyki Funduszy Unijnych i Pomocy Publicznej.

W czasie szkolenia zostaną omówione m.in. warunki udziału w programie, błędy powstałe na etapie aplikowania o subwencję, które mogą skutkować koniecznością zwrotu środków oraz kluczowe zasady wydatkowania środków w ramach Tarczy. Eksperci przedstawią również zakres i przebieg kontroli wydatkowania środków przekazanych przez PFR oraz doradzą, jak w praktyce postępować w przypadku wystąpienia ryzyka lub zarzutu, iż subwencja została pobrana niesłusznie. Eksperci przybliżą, jakie mogą być konsekwencje naruszenia przez beneficjenta obostrzeń przyjętych w związku z pandemią koronawirusa, w szczególności, czy mogą być podstawą zwrotu środków.

Rejestracja

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..