fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Warsztaty online z udziałem eksperta kancelarii – mec. Magdaleny Michalik

Już 22 czerwca br. mec. Magdalena Michalik, ekspert prawa energetycznego, będzie miała przyjemność poprowadzić otwarte szkolenie online dla Klientów MMC Polska w temacie: Obowiązki informacyjne i sprawozdawcze wobec Prezesa URE. Start – godz. 9.30. Obowiązuje rejestracja. Serdecznie zapraszamy!

Mec. Magdalena Michalik na co dzień w kancelarii zajmuje się przede wszystkim projektami z obszaru energetyki i pomocy publicznej. Warsztaty “Odpowiedzialność przedsiębiorstwa energetycznego przed Prezesem URE w świetle nowelizacji prawa energetycznego i zmian na rynku” będą podejmowały aspekty związane stricte z odpowiedzialnością przed Prezesem URE. W trakcie wydarzenia eksperci przedstawią Uczestnikom prawa i obowiązki przedsiębiorstwa na wszystkich etapach relacji z URE, najczęstsze problemy, jakie występują w tym obszarze oraz przedstawią w jaki sposób można uniknąć kar i sankcji nakładanych przez Urząd.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy szczególnie przedstawicieli firm z sektora energetyczno-paliwowego, pracowników odpowiedzialnych za relacje z URE, a także wszystkie osoby, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie różnych aspektów odpowiedzialności przed Prezesem URE.

Więcej informacji i zapisy.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.