fbpx
       

Warsztaty online z udziałem eksperta kancelarii – mec. Magdaleny Michalik

Już 22 czerwca br. mec. Magdalena Michalik, ekspert prawa energetycznego, będzie miała przyjemność poprowadzić otwarte szkolenie online dla Klientów MMC Polska w temacie: Obowiązki informacyjne i sprawozdawcze wobec Prezesa URE. Start – godz. 9.30. Obowiązuje rejestracja. Serdecznie zapraszamy!

Mec. Magdalena Michalik na co dzień w kancelarii zajmuje się przede wszystkim projektami z obszaru energetyki i pomocy publicznej. Warsztaty „Odpowiedzialność przedsiębiorstwa energetycznego przed Prezesem URE w świetle nowelizacji prawa energetycznego i zmian na rynku” będą podejmowały aspekty związane stricte z odpowiedzialnością przed Prezesem URE. W trakcie wydarzenia eksperci przedstawią Uczestnikom prawa i obowiązki przedsiębiorstwa na wszystkich etapach relacji z URE, najczęstsze problemy, jakie występują w tym obszarze oraz przedstawią w jaki sposób można uniknąć kar i sankcji nakładanych przez Urząd.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy szczególnie przedstawicieli firm z sektora energetyczno-paliwowego, pracowników odpowiedzialnych za relacje z URE, a także wszystkie osoby, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie różnych aspektów odpowiedzialności przed Prezesem URE.

Więcej informacji i zapisy.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..