fbpx
       

Webinar: Spory Wspólników – Aspekty Praktyczne

Spory wspólników – Aspekty praktyczne

📆 Data: Czwartek | 23 Listopada 🕒 Godzina: 10:00

 

Jeśli interesują Cię sprawy spornych relacji między wspólnikami w spółkach, zapraszamy do dołączenia do naszego webinaru, podczas którego eksperci kancelarii BBS zgłębią praktyczne aspekty konfliktów i ich rozwiązywania w biznesie! Omówią przypadki sporów wspólników w spółkach, prezentując praktyczne podejścia do reakcji na tego typu sytuacje. Będzie to niezwykła okazja do lepszego zrozumienia i radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych w biznesie.

Data: Czwartek | 23 Listopada Godzina: 10:00

Czego się dowiesz podczas webinaru?

  • Przedstawimy najczęstsze przyczyny konfliktów oraz zaprezentujemy skuteczne strategie zarządzania sporami, metody ich rozwiązywania oraz praktyczne sposoby zapobiegania. Omówimy podstawy prawne regulujące umowy spółek oraz różnorodne przyczyny sporów, obejmujące nie tylko kwestie finansowe, lecz także rozbieżności wizji biznesowych czy możliwe problemy personalne.
  • Przeanalizujemy rzeczywiste przykłady sporów między wspólnikami, prezentując strategie zapobiegania konfliktom oraz skuteczne metody ich rozstrzygania. Poprzez analizę przypadków i omówienie praktycznych narzędzi, uczestnicy będą mieli możliwość lepszego zrozumienia oraz zarządzania sporami w kontekście wspólników działających w spółkach.
  • Podczas webinaru dokładniej przyjrzymy się studiom przypadków sporów między wspólnikami, na podstawie których pokażemy praktyczne podejścia do reakcji na tego typu sytuacje.

Eksperci webinaru:

  • r.pr. Wojciech Bokina:
    Doradca restrukturyzacyjny i partner kancelarii Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy, który od ponad 10 lat w swojej praktyce zajmuje się sporami korporacyjnymi
  • apl. adw. Łukasz Laskowski:
    Łukasz posiada doświadczenie w zakresie egzekucji wierzytelności, bieżącej obsługi spółek oraz roszczeń odszkodowawczych.

 

Dołącz do nas w czwartek 23 Listopada! Zapraszamy

 

 

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..