fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Wielka premiera strony internetowej mec. Magdaleny Porzeżyńskiej

Przy okazji premiery najnowszej monografii dr Magdaleny Porzeżyńskiej, zapowiadaliśmy także nową stronę internetową, która będzie ukazywała dorobek naszej Koleżanki. Wreszcie nadszedł ów moment, kiedy to miejsce w sieci jest już gotowe i czeka na opinie – serdecznie zapraszamy do “złożenia” wizyty na stronie!

Magdalena z niebywałą skutecznością łączy karierę naukową i dydaktykę akademicką w swojej Alma Mater – na Uniwersytecie Warszawskim, z praktyką biznesową w ramach naszej kancelarii. W BiW stawiamy na indywidualizm i rozwijanie swoich zawodowych zainteresowań. Premiujemy także aktywność naukową. Magdalena  na co dzień świadczy kompleksową obsługę prawną dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw z sektora energetycznego, chemicznego, produkcyjnego i nieruchomościowego w zakresie kwestii regulacyjnych, inwestycyjnych, środowiskowych, kontraktowych i pomocy publicznej.  Jest jedną z nielicznych osób w Polsce, która specjalizuje się w prawie pomocy publicznej oraz zajmuje się wsparciem prawnym dedykowanym beneficjentom realizującym projekty współfinansowane ze środków publicznych. W BiW współkieruje praktyką środków unijnych i pomocy publicznej oraz praktyką prawa energetycznego.

Przejdź na stronę Magdaleny Porzeżyńskiej

Zobacz wizytówkę

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.