fbpx
       

Zapraszamy na webinar z udziałem ekspertów Kancelarii BBS

Szanowni Państwo,

Mamy  przyjemność zaprosić Państwa na darmowe webinarium pt. „Dofinansowanie na ochronę znaków towarowych”, na którym omówimy zasady składania wniosków celem uzyskania dotacji unijnej na zgłoszenie i ochronę praw własności przemysłowej oraz ich rozliczania, a także opowiemy o ciekawych sporach ze znakami towarowymi w tle oraz odpowiemy na pytania od uczestników webinarium.

Webinarium odbędzie się: Czwartek, 25 sierpnia 2022 o godzinie 12:00. Poniżej przesyłam link do rejestracji na wydarzenie:

BEZPŁATNA REJESTRACJA

Dotacja przeznaczona jest dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Przedsiębiorcy mogą zyskać do 1500 EUR zwrotu kosztów poniesionych w związku ze zgłoszeniem znaku towarowego, wzoru przemysłowego lub patentu.

Uzyskanie dotacji wymaga jedynie spełnienia wymogów formalnych oraz przestrzegania wyznaczonych terminów na poszczególne działania. Cała procedura odbywa się poprzez platformę internetową. Wnioski można składać do 16 grudnia 2022 r.

Podczas webinarium dowiecie się Państwo kto i w jaki sposób może złożyć wniosek o dotację, a także w jakich terminach należy podejmować konkretne działania, aby uzyskać zwrot kosztów.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..