fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Zostaliśmy członkiem Business Center Club

Kancelaria Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy dołączyła do prestiżowego klub biznesu dla przedsiębiorców i największej w kraju ustawowej organizacji indywidualnych pracodawców – Business Center Club. BCC od ponad trzydziestu lat jest zaangażowany w rozwój polskiej gospodarki.

Organizacja zrzesza indywidualnych przedsiębiorców z wszystkich branż i regionów, którzy prowadzą działalność pod różnymi formami prawnymi i własności, jak również o zróżnicowanej wielkości. Członkowie Klubu to firmy sprawdzone, rzetelne, o ugruntowanej pozycji na rynku.

Na terenie całej Polski działają 22 loże regionalne. Kancelaria BBS dołączyła do Loży Warszawskiej

 

 

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.