fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Zostaliśmy pomocnikami Świętego Mikołaja!

W tym roku przyłączyliśmy się do akcji “Święty Mikołaj dla Seniora”, dzięki której do podopiecznych Domów Pomocy Społecznej w całej Polsce trafiają prezenty. 

Już dziś swoje prezenty otrzymają Pani Basia, Pan Stanisław, Pani Łucja, Pani Alicja, Pan Krzysztof, Pan Andrzej, Pani Irena i Pani Ewelina, którzy napisali swoje listy do Świętego Mikołaja. Mamy nadzieję, że upominki przygotowane przez pracowite elfy sprawią im wiele radości! 

Dziękujemy naszym koleżankom i kolegom, którzy zaangażowali się w przygotowanie upominków, ale szczególne podziękowania należą się dyr. Monice Bobrowicz za pomysł, wybór listów i koordynację tej wspaniałej akcji!

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.