fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

“Chciałbym, aby moja praca miała realne przełożenie na rzeczywistość” – poznajcie naszego wspólnika Macieja Wasilewskiego

Jak informowaliśmy r. pr. Maciej Wasilewski, wybitny ekspert w obszarze fuzji i przejęć dołączył do grona naszych Wspólników. Dziś mamy przyjemność zaprezentować Państwu premierowo –  film o naszym nowym Partnerze! 

Mecenas Maciej Wasilewski jest związany z kancelarią Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy od kilku lat, i od momentu dołączenia stoi na czele dynamicznie rozwijającego się departamentu M&A. 

“Chciałbym, aby moja praca miała realne przełożenie na rzeczywistość” – podkreśla Maciej.

Dlaczego został prawnikiem? Co go motywuje i daje satysfakcję? 

Zobacz film TUTAJ!

 

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.