fbpx
       

Dr Magdalena Porzeżyńska nominowana w konkursie „Nauczyciel na medal” Polska Times

Dr Magdalena Porzeżyńska, partner naszej kancelarii, została nominowana przez studentów w plebiscycie edukacyjnym „Nauczyciel na medal” w kategorii Nauczyciel Akademicki Polska Times – gratulujemy nominacji!

Jesteśmy dumni z tego ogromnego wyróżnienia i pełni podziwu jak dr Magdalena Porzeżyńska w ciągu zaledwie jednej doby jest w stanie podzielić czas pomiędzy działalność zawodową, akademicką i podejmowanie szeregu inicjatyw pro bono.

Celem plebiscytu w przypadku kategorii nauczyciel akademicki jest docenienie na jakie zasługuje umiejętność pełnego pasji i zaangażowania przekazywania wiedzy, wysoka kultura osobista i przyjazne podejście do studentów.

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że dr Porzeżyńska spełnia wszystkie te kryteria na najwyższym poziomie, o czym na co dzień przekonują się nasi Klienci, współpracownicy, a także sami studenci Wydziału Prawa i Administracji UW.

Zachęcamy do oddania głosu TUTAJ

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..