fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Dr Magdalena Porzeżyńska nominowana w konkursie “Nauczyciel na medal” Polska Times

Dr Magdalena Porzeżyńska, partner naszej kancelarii, została nominowana przez studentów w plebiscycie edukacyjnym “Nauczyciel na medal” w kategorii Nauczyciel Akademicki Polska Times – gratulujemy nominacji!

Jesteśmy dumni z tego ogromnego wyróżnienia i pełni podziwu jak dr Magdalena Porzeżyńska w ciągu zaledwie jednej doby jest w stanie podzielić czas pomiędzy działalność zawodową, akademicką i podejmowanie szeregu inicjatyw pro bono.

Celem plebiscytu w przypadku kategorii nauczyciel akademicki jest docenienie na jakie zasługuje umiejętność pełnego pasji i zaangażowania przekazywania wiedzy, wysoka kultura osobista i przyjazne podejście do studentów.

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że dr Porzeżyńska spełnia wszystkie te kryteria na najwyższym poziomie, o czym na co dzień przekonują się nasi Klienci, współpracownicy, a także sami studenci Wydziału Prawa i Administracji UW.

Zachęcamy do oddania głosu TUTAJ

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.