fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

“Jak odwołać likwidatora spółki z ograniczoną odpowiedzialnością?”- artykuł r. pr Wojciecha Bokiny dla Rzeczpospolitej

Jeśli wspólnik większościowy przy likwidacji spółki, wykorzystuje swoją pozycję by przejąć majątek za bezcen, wspólnik mniejszościowy może wystąpić do sądu o zmianę likwidatora.

Artykuł Wojciecha Bokiny, radcy prawnego, doradcy restrukturyzacyjnego i partnera kancelarii dostępny jest TUTAJ 

(pełna wersja dla prenumeratorów) 

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.