fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Jan Sakławski członkiem Rady Programowej czasopisma „Energetyka Cieplna i Zawodowa”

Z dumną informujemy, że kierujący praktyką prawa energetycznego Jan Sakławski, partner Kancelarii BBS został członkiem Rady Programowej czasopisma „Energetyka Cieplna i Zawodowa”. 

Jan Sakławski  jest doświadczonym doradcą dla Klientów z branży energetycznej oraz przemysłowej. Wspiera przedsiębiorców w sprawach dotyczących projektów infrastrukturalnych zarówno w aspektach inwestycyjnych, jak i operacyjnych.

Cieszymy się, że Jan będzie mógł pomóc BMP w utrzymaniu wysokiej jakości merytorycznej branżowego czasopisma „Energetyka Cieplna i Zawodowa”.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.