fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Jan Sakławski w audycji Radia Zet “W waszej sprawie” odpowiada na pytania słuchaczy

Czy można wypić kawę na świeżym powietrzu przy jednoczesnym nakazie noszenia maseczki w przestrzeni publicznej? Czy palenie w wyznaczonych strefach jest dozwolone, kiedy obowiązują maseczki? Na te i inne praktyczne pytania słuchaczy odpowiadał mec. Jan Sakławski w audycji na żywo. 

Redaktor Justyna Dżbik w audycji stara się rozwiązać codzienne problemy słuchaczy. Zostaliśmy zaproszeni do udziału w programie, dzięki czemu Jan Sakławski miał możliwość wyjaśnienia prawnych aspektów obostrzeń związanych z panującą pandemią Covid-19.

POSŁUCHAJ PODCASTU na stronie Radia Zet. 

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.