fbpx
       

Kancelaria BBS partnerem Warsaw-Beijing Forum

Konferencja „Between China and Europe – Energy for Future Earth” odbędzie się 10-11 kwietnia br., a jednym z prelegentów będzie dr Magdalena Porzeżyńska, partner kancelarii BBS.

Warsaw-Beijing Forum to projekt Koła Naukowego Prawa i Gospodarki Chin na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Inicjatywa powstała w 2013 roku. Główne założenie projektu to pogłębienie stosunków polsko-chińskich na polu prawniczym, gospodarczym, biznesowym i kulturalnym, a także promowanie współpracy środowiska akademickiego z przedsiębiorstwami.

W tym roku konferencja jest organizowana po raz siódmy. Ze względu na pandemię Covid-19, aktywność została przeniesiona do Internetu. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Between China and Europe: Energy for Future Earth”.

Szczególnie zapraszamy na panel „Climate Neutrality Programs and Green Transformation”, podczas którego wystąpi dr Magdalena Porzeżyńska, partner kancelarii BBS.

Więcej o wydarzeniu przeczytasz tutaj

 

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..