fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Karolina Wcisło-Karczewska dla Biznes Alert

Czy liberalizacja rynku gazu przyczyni się do wzrostu cen tego surowca? Dziennikarz portalu Biznes Alert, Bartłomiej Sawicki przekonuje, że “uwolnienie” cen wcale nie musi prowadzić do podwyżek. Komentarza do artykułu udzieliła mecenas Karolina Wcisło-Karczewska, ekspert w obsłudze prawnej podmiotów działających na rynku energii elektrycznej, gazu, ciepła i paliw ciekłych.

Przeczytaj Artykuł “Sawicki: Liberalizacja rynku gazu nie oznacza automatycznego wzrostu cen” wraz z komentarzem mecenas Karoliny Wcisło-Karczewskiej

 

 

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.