fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Komentarz r. pr. Jana Sakławskiego dla Rzeczpospolitej

Jak donosi Rzeczpospolita rząd szykuje rekompensaty za ceny energii elektrycznej oraz gazu.

Wsparcie miałoby objąć kilka milionów odbiorców. Dziś mamy poznać szczegóły, a tymczasem zachęcamy do lektury artykułu – „Miliardy dla milionów Polaków za drożejący prąd i gaz”, do którego komentarza udzielił r. pr. Jan Sakławski, partner BBS i lider praktyki energetyki i infrastruktury.

Artykuł dostępny jest TUTAJ

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.