fbpx
       

Maciej Wasilewski dołączył do grona wspólników Kancelarii Brysiewicz, Bokina, Sakławski

Miło nam poinformować, że do grona wspólników kancelarii Brysiewicz, Bokina, Sakławski  dołączył radca prawny Maciej Wasilewski, wybitny ekspert w obszarze fuzji i przejęć.  

Maciej Wasilewski jest związany z kancelarią Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy od kilku lat, i od momentu dołączenia stoi na czele dynamicznie rozwijającego się departamentu M&A.

Maciek dał nam się poznać jako prawdziwy lider praktyki transakcyjnej, a równocześnie świetny Kolega. Awans Maćka to zasługa jego ciężkiej pracy, która przynosi świetne efekty, a także charakteru i determinacji. Pod okiem Maćka departament M&A rozwija się niezwykle dynamicznie i nie mamy wątpliwości, że tendencja ta utrzyma się w kolejnych latach" - podkreśla Krzysztof Brysiewicz, partner zarządzający w Kancelarii BBS.

Mec. Wasilewski posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z krajowymi oraz zagranicznymi podmiotami gospodarczymi, którym doradza przede wszystkim w procesach łączenia, podziałów i przekształceń spółek handlowych oraz w transakcjach M&A na rynku private equity. Klienci mogą liczyć na wsparcie na wszystkich etapach procedury transakcyjnej od dnia podpisania listu intencyjnego, przez due diligence, po negocjacje i przygotowanie stosownej dokumentacji. Wiedza i doświadczenie mecenasa Wasilewskiego pozwalają na wypracowanie dla klientów bezpiecznej formuły oraz zidentyfikowanie i eliminację wszystkich potencjalnych ryzyk.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..