fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Maciej Wasilewski dołączył do grona wspólników Kancelarii Brysiewicz, Bokina, Sakławski

Miło nam poinformować, że do grona wspólników kancelarii Brysiewicz, Bokina, Sakławski  dołączył radca prawny Maciej Wasilewski, wybitny ekspert w obszarze fuzji i przejęć.  

Maciej Wasilewski jest związany z kancelarią Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy od kilku lat, i od momentu dołączenia stoi na czele dynamicznie rozwijającego się departamentu M&A.

Maciek dał nam się poznać jako prawdziwy lider praktyki transakcyjnej, a równocześnie świetny Kolega. Awans Maćka to zasługa jego ciężkiej pracy, która przynosi świetne efekty, a także charakteru i determinacji. Pod okiem Maćka departament M&A rozwija się niezwykle dynamicznie i nie mamy wątpliwości, że tendencja ta utrzyma się w kolejnych latach" - podkreśla Krzysztof Brysiewicz, partner zarządzający w Kancelarii BBS.

Mec. Wasilewski posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z krajowymi oraz zagranicznymi podmiotami gospodarczymi, którym doradza przede wszystkim w procesach łączenia, podziałów i przekształceń spółek handlowych oraz w transakcjach M&A na rynku private equity. Klienci mogą liczyć na wsparcie na wszystkich etapach procedury transakcyjnej od dnia podpisania listu intencyjnego, przez due diligence, po negocjacje i przygotowanie stosownej dokumentacji. Wiedza i doświadczenie mecenasa Wasilewskiego pozwalają na wypracowanie dla klientów bezpiecznej formuły oraz zidentyfikowanie i eliminację wszystkich potencjalnych ryzyk.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.