fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

„Niepotrzebne Energetyczne Wojny” – felieton r.pr. Jana Sakławskiego

W najnowszym numerze Energetyki Cieplnej i Zawodowej ukazał się pierwszy felieton r. pr. Jana Sakławskiego, lidera praktyki energetyki i infrastruktury w naszej Kancelarii. 

W każdym kolejnym numerze magazynu, a także na stronie kierunekenergetyka.pl mecenas Sakławski zaprezentuje swoje spostrzeżenie dotyczących świata energetyki i przemysłu.

Felieton „Niepotrzebne Energetyczne Wojny” dostępny jest TUTAJ

Zachęcamy do lektury!

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.