fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

„Nowelizacja ustawy o efektywności energetycznej” – warsztaty r. pr. Jana Sakławskiego podczas konferencji “Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle”

17-18 marca w Czeladzi odbyła się XX konferencja „Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle”. W wydarzeniu wzięło udział ponad 130 uczestników. 

Wydarzenie skupiające ekspertów z obszaru efektywności i optymalizacji na trwale wpisało się w kalendarz spotkań przedstawicieli przemysłu energochłonnego. Jednym z prelegentów był r. pr. Jan Sakławski, lider praktyki energetyki i infrastruktury, który przeprowadził warsztaty z zakresu najważniejszych zmian w zakresie ustawy o efektywności energetycznej, zaczynając od genezy i przyczyn nowelizacji przez najważniejsze modyfikacje i zmiany, a kończąc na różnicach w nakładaniu kar.

Organizatorem wydarzenia był BMP Sp. z o.o., wydawca m.in. magazynu Energetyka Cieplna i Zawodowa.

 

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.