fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Paulina Sułkowska w audycji Radia Zet “W Waszej Sprawie” odpowiada na pytania słuchaczy

Co w sytuacji, gdy krewny pożyczył samochód “na słowo” i “zapomniał” oddać? W audycji Radia Zet “W Waszej Sprawie” adwokat Paulina Sułkowska odpowiada na pytanie słuchacza.

Redaktor Michał Dzienyński w audycji stara się rozwiązać codzienne problemy słuchaczy. Zostaliśmy zaproszeni do udziału w programie, aby odpowiedzieć na nurtujące pytanie słuchacza – jak odzyskać pożyczone auto? Co zrobić w tej sytuacji? Komentarza udzieliła adwokat Paulina Sułkowska 

 

POSŁUCHAJ PODCASTU na stronie Radia Zet

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.