fbpx
       

Pomoc publiczna w kontekście energy communities – zapowiedź nowej pozycji wydawnictwa Routledge z naszym wkładem

Na rynku, nakładem międzynarodowego wydawnictwa Routledge, ukaże się w tym roku pierwsze wydanie książki będącej dziełem wspólnym: „Routledge Handbook of Energy Communities and Smart Cities”, gdzie wśród autorów figuruje dr Magdalena Porzeżyńska.

Niniejszy podręcznik łączy spojrzenia praktyków z całego świata, dając multidyscyplinarny wgląd w powstawanie społeczności energetycznych i ich ewolucję w kontekście inteligentnych miast. Autorzy poszczególnych części analizują kwestie regulacyjne, społeczne, finansowe i technologiczne dotyczące społeczności energetycznych. Magdalena w swoim rozdziale opisuje z kolei problematykę pomocy publicznej właśnie w aspekcie wspólnot energetycznych. Podręcznik przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych działaniami na rzecz klimatu, transformacją energetyczną, zrównoważonym rozwojem i inteligentnymi miastami.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem i spisem treści tej wyjątkowej pozycji pod linkiem.

 

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..