fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Poznaj “Business Case” – portal informacyjny stworzony dla przedsiębiorców

Zmiany w legislacji, analizy i komentarze – zapraszamy na nowy portal informacyjny – Business Case

 

Prowadząc biznes potrzebujesz aktualnych i rzetelnych informacji prawnych. Od dziś znajdziesz je na portalu Business Case

Eksperci codziennie monitorują zmiany w legislacji, dostarczają analizy, komentarze i najbardziej aktualne informacje prawne, o których przeczytasz na portalu.

Jesteśmy również na Facebooku oraz Linkedin.

Zapraszamy!

 

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.