fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

“Prawne aspekty funkcjonowania systemów przesyłowych i dystrybucyjnych” – Konferencja Pulsu Biznesu z udziałem r. pr. Jana Sakławskiego

Zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej przez Puls Biznesu, której przedmiotem są prawne aspekty budowy i utrzymywania urządzeń przesyłowych: elektroenergetycznych, gazowych, ciepłowniczych, wodociągowych, kanalizacyjnych i telekomunikacyjnych.

Lider praktyki energetyki i infrastruktury r. pr. Jan Sakławski, partner #BBS podczas wydarzenia opowie nt. zamkniętych systemów dystrybucyjnych (ZSD) w układzie z własną produkcją energii, w tym m. in. o warunkach uzyskania statusu ZSD, ułatwieniach regulacyjnych wprowadzonych dla ZSD, czy funkcjonowaniu zamkniętego systemu dystrybucyjnego z instalacją PV.

Konferencja odbędzie się 21 października i będzie miała miejsce online. 

Rejestracja możliwa jest TUTAJ

Zachęcamy do udziału! 

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.