fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

„Restrukturyzacja w dobie kryzysu”– zapraszamy do udziału w Webinarze

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie, które organizujemy wraz z Business Centre Club- „Restrukturyzacja w dobie kryzysu”. Webinar odbędzie się w piątek, 5 sierpnia o godz. 12:00.

Podczas spotkania Wojciech Bokina oraz Paulina Sułkowska omówią następujące zagadnienia:

  • Kiedy sięgać po restrukturyzację a kiedy po upadłość?
  • Co daje nam restrukturyzacja?
  • Jak przebiega postępowanie restrukturyzacyjne?
  • Upadłość

Udział w Webinarze jest bezpłatny.

Rejestracja możliwa jest TUTAJ

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.