fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Sąsiad postawił za wysoki płot. Co robić? Na pytanie słuchacza odpowiada adw. Maciej Wisławski

Sąsiad postawił za wysoki płot, przez to słuchacz ma wieczny cień na swojej posesji. Rośliny gniją, słońca brak, woda po deszczu stoi … I co zrobić w takiej sytuacji?

Przede wszystkim spróbować się dogadać, a jeśli to nie przyniesie efektów?

Posłuchajcie, co słuchaczowi w audycji “W Waszej Sprawie” w Radiu Zet radzi adw. Maciej Wisławski.

Podcast

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.