fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Sukces! Dzięki pracy naszego zespołu energetyki i infrastruktury udało się uniknąć zamknięcia zakładu przemysłowego

Klient kancelarii, operator dużego zakładu przemysłowego zatrudniającego ponad 200 pracowników, zwrócił się do naszego zespołu energetyki i infrastruktury z prośbą o pilną interwencję, po tym jak otrzymał decyzję od Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska nakazującą wstrzymanie eksploatacji zakładu.

Radca prawny Jan Sakławski, lider praktyki, podjął niezwłoczne działania i złożył odwołanie od decyzji WIOŚ do Generalnego Inspektora Ochrony Środowiska.

Dzięki przedstawionej argumentacji odnoszącej się do zakresu oddziaływania instalacji na środowisko GIOŚ zdecydował o uchyleniu decyzji Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska i umorzeniu postępowanie.

 

 

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.