fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Sukces! Magdalena Porzeżyńska wśród nominowanych do nagrody Rising Stars – Prawnicy Liderzy Jutra 2020

Nasz firmowy diament zauważony! R. pr. dr Magdalena Porzeżyńska, partner BBS, została właśnie nominowana w prestiżowym Konkursie Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2020. To już IX edycja konkursu organizowanego przez wydawnictwo Wolters Kluwer. 

Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej obiecującego, młodego lidera w branży prawniczej – praktykującego prawnika, wyróżniającego się przygotowaniem merytorycznym, klasą biznesową, dbałością o renomę zawodu, kreatywnym podejściem do klienta z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi pracy i technologii, ale także działalnością naukową, społeczną lub podejmowaniem nietuzinkowych inicjatyw pro bono.

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że dr Magdalena Porzeżyńska spełnia wszystkie te kryteria na najwyższym poziomie, o czym na co dzień przekonują się nasi Klienci, współpracownicy a także sami studenci z Wydziału Prawa i Administracji UW.

W tym roku Kapituła zmierzyła się ze 128 zgłoszeniami z całej Polski, spośród których do dalszego etapu konkursu wybrała najlepszą 35-tkę. Już 15 grudnia poznamy finalistów i laureatów. Magda znalazła się w niezwykle zaszczytnym gronie, zatem walka jest bardzo wyrównana. Trzymamy kciuki!

Patronem medialnym IX edycji konkursu jest Dziennik Gazeta Prawna.

ZOBACZ PEŁNĄ LISTĘ NOMINOWANYCH

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.