fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Trwają konsultacje publiczne w sprawie tzw. taksonomii unijnej

Jeszcze do 11 grudnia br. trwają konsultacje publiczne w sprawie tzw. taksonomii unijnej tj. unijnego rozporządzenia w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje. Pod znakiem zapytania przede wszystkim znajdują się inwestycje gazowe.

W wypowiedzi dla BiznesAlert.pl Karolina Wcisło-Karczewska podkreśla:

Analiza opublikowanego pod koniec listopada projektu aktu delegowanego Komisji Europejskiej prowadzi do wniosku, że realizacja ścieżki transformacji energetycznej opartej na gazie ziemnym jako paliwie przejściowym może być znacznie utrudniona.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.