fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Zapraszamy do udziału w warsztacie z udziałem r. pr. Jana Sakławskiego

W odpowiedzi na zwiększający się zakres globalnego kryzysu klimatycznego Parlament Europejski uchwalił pakiet legislacyjny „Fit for 55” aktualizujący wcześniejszy Europejski Zielony Ład (The European Green Deal). Założeniem dokumentu jest osiągniecie neutralności energetycznej poprzez redukcję emisji dwutlenku węgla aż o 55% do 2030 roku. Aby cele unijne zostały zrealizowane, konieczne jest podjęcie zdecydowanych i konsekwentnych kroków w celu redukcji emisji we wszystkich sektorach gospodarki.

Warsztat  „Zarządzanie emisjami gazów cieplarnianych – nowe wymogi prawne UE i krajowe, procesy sprawozdawcze” jest organizowany przez MMC Polska i odbędzie się w dniach 18 i 19 listopada br. Omówione zostaną nowe wymogi prawne oraz sprawozdawcze nałożone na przedsiębiorstwa emitujące gazy cieplarniane do powietrza oraz sposoby ich realizacji.

Jednym z prelegentów będzie lider praktyki energetyki i infrastruktury, partner BBS r. pr. Jan Sakławski, który opowie o obowiązkach rozliczeniowych dla podmiotów prowadzących instalację.

Zapraszamy!

Rejestracja możliwa jest TUTAJ

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.