fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Dr Magdalena Porzeżyńska prelegentem podczas II Kongresu Energetyki Lokalnej

21 stycznia 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie odbędzie się II Kongres Energetyki Lokalnej, Administracja publiczna-NGO-Biznes.

Konferencja będzie okazją do zderzenia oraz przedstawienia różnych punktów widzenia na zagadnienia związane z energetyką lokalną. Jedną z prelegentek będzie prawniczka Kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy — dr Magdalena Porzeżyńska. Jej wystąpienie będzie poświęcone mechanizmom rekompensaty dla przedsiębiorstw energetycznych z perspektywy pomocy publicznej.

Patronami medialnymi wydarzenia są: wnp.pl oraz biznesalert.pl.

Pełny program konferencji dostępny jest pod tym linkiem.

 

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.