fbpx
       

Kancelaria Brysiewicz Bokina Sakławski i Wspólnicy przy transakcji sprzedaży przedsiębiorstwa Polpack

Nasz Klient, spółka Polpack sp z o.o., zajmująca pozycję lidera na rynku maszyn i materiałów do pakowania w Polsce, zawarła umowę sprzedaży przedsiębiorstwa z Zeus Packing, będącym wiodącym, międzynarodowym i niezależnym producentem oraz dystrybutorem opakowań.

Towarzyszyliśmy Klientowi w całym procesie transakcyjnym, od wsparcia Spółki przy procesie due diligence, poprzez negocjacje i zawarcie dokumentacji transakcyjnej.

Kluczowymi doradcami ze strony kancelarii byli Maciej Wasilewski i Katarzyna Gelo, wspierani przez Mateusza Hałuszkę z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, a także Kaję Buczkowską z Praktyki Nieruchomościowej, Annę Kulińską z Praktyki Funduszów Europejskich, Witolda Masionka i Wiktorię Bednarską z Praktyki Własności Intelektualnej i Ochrony Danych Osobowych oraz Natalię Martynowicz z Praktyki Transformacji Energetycznej i Gospodarki Obiegu Zamkniętego.

Ogromne podziękowania kierujemy dla Excalibur Capital, w tym w szczególności dla Pawła Pawłowskiego i Michała Portalewskiego wspieranych przez Bartosza Kierysa, którzy przy tej transakcji pełnili rolę wyłącznego doradcy finansowego. Dziękujemy również Mateuszowi Rogozińskiemu oraz Kacperowi Jędrzejakowi z SSW Solution, którzy pełnili rolę głównych doradców strony kupującej.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..