fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Działania kancelarii w związku z kryzysem wywołanym koronawirusem

W poczuciu odpowiedzialności za sytuację z uwagi na aktualny stan zagrożenia epidemiologicznego przedstawiamy kroki, które podjęliśmy i zamierzamy podjąć w najbliższych dniach w walce i przeciwdziałaniu skutkom koronawirusa.

W tych trudnych chwilach bądźmy odpowiedzialni i wspierajmy się nawzajem.

#zostanmywdomu

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.