fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Eksperci kancelarii podczas II Konferencji Naukowo-Technicznej Bloki Energetyczne w Przemyśle

Dr Magdalena Porzeżyńska oraz Jan Sakławski po raz kolejny podzielą się swoją wiedzą na temat legislacji w sektorze energetycznym. Tym razem przedmiotem wystąpień i dyskusji będą takie kwestie jak niezależność energetyczna, wybór paliw oraz technologii czy przygotowania do inwestycji. Właśnie tym zagadnieniom będzie poświęcona II Konferencja Naukowo – Techniczna Bloki Energetyczne w Przemyśle WŁASNE ŹRÓDŁA ENERGII.

Program konferencji znajdą Państwo pod tym linkiem.

 

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.