fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Energetyka: Jan Sakławski o nowelizacji ustawy prądowej dla biznesalert.pl

Ustawa o cenach energii to temat nurtujący przedsiębiorców, polityków, prasę, a nawet Komisję Europejską. Zapowiedziana przez Krzysztofa Tchórzewskiego – Ministra Energii nowelizacja ustawy rodzi kolejne pytania. W którą stronę pójdą zmiany w ustawie, która wywołała chaos cenowy prądu? Mec. Jan Sakławski, partner Kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy w wywiadzie dla portalu biznesalert.pl przybliża problematykę ustawy oraz tłumaczy czego powinna dotyczyć jej nowelizacja.

Cały artykuł można przeczytać klikając tu.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.