fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

“Fit for 55: Zmiany w dyrektywie o efektywności energetycznej (EED)” – artykuł Karoliny Wcisło-Karczewskiej i Ewy Biniewicz na łamach E-magazyny

Jednym z kluczowych elementów ogłoszonego w lipcu br. pakietu „Fit for 55” jest zmiana dyrektywy w sprawie efektywności energetycznej (EED). Dyrektywa ta pełni istotną rolę w procesie ograniczenia emisji gazów cieplarnianych o co najmniej 55% do 2030 roku, a ponadto stanowi ważny element dążenia do neutralności klimatycznej do 2050 roku.

W artykule dla E – magazyny radca prawny Karolina Wcisło – Karczewska oraz aplikant radcowski Ewa Biniewicz piszą o najważniejszych aspektach proponowanych zmian w dyrektywie EED. 

Zachęcamy do lektury!

Artykuł dostępny jest TUTAJ

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.