fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Już w tym roku zapłacimy więcej za prąd – komentarz Jana Sakławskiego dla Dziennika Gazety Prawnej

Jak podaje Dziennik Gazeta Prawna, niektórzy dostawcy energii nie czekają na wejście w życie rozporządzenia do ustawy zamrażającej taryfy i proponują klientom podwyżki cen prądu. Po wejściu w życie rozporządzenia, spółki będą musiały w takiej sytuacji oddać część pieniędzy klientom, ale tylko za 2019 r. Odbiją to sobie w 2020 r., gdy stawki wzrosną nawet o połowę.

- W ten sposób firmy mogą próbować ściągnąć pieniądze z rynku – zapowiadał na początku roku Jan Sakławski.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną wersją artykułu.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.