fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Kancelaria Brysiewicz i Wspólnicy Partnerem Merytorycznym Targów EkoFlota

Miło nam poinformować, że nasza kancelaria została Partnerem Merytorycznym międzynarodowych Targów EkoFlota. IV edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 9-11 października w Poznaniu.

Jan Sakławski weźmie udział w konferencji E-Mobility, towarzyszącej Targom. Głównym tematem będzie elektromobilność: rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej.

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji Targów EkoFlota znajduje się na stronie.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.