fbpx
       

Kancelaria z nowymi ekspertami na pokładzie

Kancelaria Brysiewicz i Wspólnicy przyjęła do swojego grona kolejnych ekspertów, specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, tym samym pozycjonując się na rynku jako stabilny partner biznesowy służący wielokierunkowym doświadczeniem.

Radca prawny Krzysztof Olechno, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu w Białymstoku posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, które zdobywał podczas pracy w biurze syndyka, biorąc udział w największych i najbardziej skomplikowanych postępowaniach upadłościowych oraz restrukturyzacyjnych w kraju.

W trakcie kariery zawodowej świadczyłem obsługę prawną na rzecz m.in. państwowej spółki z sektora rolno-spożywczego, czy też jednej z największych warszawskich spółdzielni mieszkaniowych. Wierzę, że wniosę do kancelarii cenne kompetencje, a sprawy, z którymi przyjdzie mi się zmierzyć, pozwolą na konsekwentny rozwój zawodowy

-mówi Krzysztof Olechno.

W obecnych, trudnych czasach kryzysu, wsparcie doświadczonych specjalistów w obszarze restrukturyzacji i upadłości jest dla kancelarii oraz dla jej Klientów, absolutnie kluczowe.  

Krzysztof w swojej praktyce zawodowej reprezentował podmioty dotknięte niewypłacalnością, ale także syndyków czy wierzycieli, dzięki czemu doskonale zna problemy obu stron. Z całą pewnością mec. Olechno jest wysokiej klasy ekspertem, który otoczy profesjonalną opieką prawną naszych Klientów, borykających się z trudnościami finansowymi czy organizacyjnymi

zapewnia mec. Wojciech Bokina, lider zespołu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego w kancelarii.

Karolina Wcisło, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek obrotu, operatorów systemów dystrybucyjnych oraz wytwórców. Od lat z powodzeniem doradza Klientom w postępowaniach przed Prezesem URE oraz świadczy usługi doradcze dla dużych zakładów energochłonnych i odbiorców przemysłowych w celu obniżenia kosztów zakupu energii, w tym w zakresie umów corporate PPA.  Jak sama podsumowuje:

Zapewniam obsługę prawną dla inwestorów realizujących projekty OZE i kogeneracyjne, w szczególności w zakresie uczestnictwa w systemach wsparcia.

Szczególnie ważnym aspektem w dobie epidemii dla  Klientów kancelarii  z branży energetycznej i przemysłowej jest zachowanie ciągłości i operacyjności zakładów.

Oprócz tego, biznes zmaga się też z takimi wyzwaniami jak utrzymanie stabilności cen energii czy konieczność inwestycji w jej czystsze źródła. Bogate doświadczenie mec. Wcisło pozwoli nam niewątpliwie na kształtowanie jeszcze lepszej i pełniejszej oferty wsparcia prawnego dla operatorów systemów dystrybucyjnych czy wytwórców energii

– dodaje mec. Jan Sakławski, kierujący zespołem energetyki i infrastruktury.

Adwokat Paulina Sułkowska ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w doradztwie prawnym z zakresu prawa zobowiązań oraz w windykacji należności w postępowaniu cywilnym:

W swojej praktyce łączę wiedzę i doświadczenie zawodowe z obszaru prawa z biznesowym, indywidualnym podejściem do potrzeb Klienta.

Mec. Sułkowska prowadziła spory sądowe dla spółek z branży budowlanej, a także liczne procesy z obszaru sporów korporacyjnych. Świadczyła usługi doradztwa procesowego na rzecz podmiotów gospodarczych związane z przestępczością gospodarczą (white-collar crime). Reprezentowała również wierzycieli w postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych.

Szerokie spectrum praktyki zawodowej mec. Sułkowskiej to dla kancelarii wartość dodana, która zaprocentuje w jakości obsługi naszych Klientów. Planujemy również uruchomienie nowego bloga podejmującego tematykę m.in. prawa rodzinnego, której współautorem będzie Paulina. Od początku roku nasz zespół powiększył się już o ośmiu ekspertów różnych dziedzin prawa. Nieustannie staramy się udowadniać, że, zgodnie z naszym hasłem, jesteśmy odpowiednim partnerem w biznesowym rejsie

– podsumowuje mec. Krzysztof Brysiewicz, wspólnik i partner zarządzający kancelarii.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..