fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Nasi Klienci rozwijają się, a wraz z ich wzrostem możemy coraz częściej świętować ich sukcesy!

#można?można!

Z dumą informujemy o sukcesie naszego zespołu, który wspierał prawnie kluczowego gracza na rynku cateringu dietetycznego – firmę NTFY – Nice To Fit You we współpracy z agencją H2O Creative.

Prawnicy naszej Kancelarii – adw. Witold Masionek oraz r.pr., partner BBS Maciej Wasilewski towarzyszyli NTFY na wszystkich etapach realizacji kampanii medialnej.

Współpraca z prawnikami Kancelarii BBS przebiegała bardzo sprawnie, oprócz wsparcia merytorycznego, prawnicy wykazali się także zrozumieniem procesów biznesowych oraz szybkością działania i trafnością rekomendacji, co było niezwykle ważne przy kampanii, którą zrealizowaliśmy. Na każdym etapie realizacji projektu, bez względu na porę dnia, mogliśmy liczyć na szybką reakcje i dużą responsywność prawników BBS - mówi Rafał Bartoszewicz, szef działu marketingu NTFY

Spółka NTFY – Nice To Fit You jest kluczowym graczem na rynku cateringów dietetycznych, wyróżniając się możliwością  dowolnego modyfikowania planu diety, ilości kalorii, posiłków, menu, a nawet terminu dostawy, w wybranym przez klienta momencie.

O korzyściach płynących z korzystania cateringu dietetycznego oferowanego przez NTFY – Nice To Fit You w ramach kampanii opowiadać będą ambasadorzy Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr.

Agencję H20 Creative wspierała mec. Martyna Pasternak, z Kancelarii Causa – dziękujemy za współpracę!

Gratulacje! Dziękujemy za zaufanie!

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.