fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Nowe technologie: Michał Jeleń rozmawia z Martą Bellon o wyzwaniach regulacyjnych

Rozwój technologii następuje w takim tempie, że prawo za nimi nie nadąża. Problem jest globalny, ale szczególnie widoczny w Polsce. W kraju nie funkcjonują nawet przepisy, które regulowałyby działanie pojazdów autonomicznych czy elektrycznych hulajnóg, chociaż stają się one coraz popularniejszym środkiem transportu.

Zachęcamy do lektury całego wywiadu.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.