fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Pomoc dla firm z Tarczy Finansowej 2.0 – eksperci BBS na łamach Rzeczpospolitej

Na co można przeznaczyć środki z Tarczy Finansowej 2.0? Czy ustalając średnią liczbę pracowników dla obliczenia wysokości subwencji bierze się pod uwagę zleceniobiorców zgłoszonych do ubezpieczeń społecznych w deklaracjach ZUS z wynagrodzeniem „0″ zł? – na te m.in. pytania odpowiadamy na łamach tygodnika Biznes w czasie pandemii Rzeczpospolitej.

Pierwsza część odpowiedzi na najbardziej problematyczne pytania przedsiębiorców korzystających z Tarczy Finansowej PFR można znaleźć na stronie Rzeczpospolitej – pełny dostęp dla prenumeratorów.

Odpowiedzi udzielają Krzysztof Brysiewicz i dr Magdalena Porzeżyńska.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.