fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Restrukturyzacje: Wojciech Bokina o zastosowaniu crowdfundingu w procesie restrukturyzacji w materiale dla strefainwestorow.pl

Crowdfunding to dobry sposób na szybkie pozyskanie środków finansowych. Jest to metoda, której powinny się przyjrzeć przedsiębiorstwa w restrukturyzacji i to na jak najwcześniejszym etapie. Mec. Bokina, partner Kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy na portalu strefainwestorow.pl przybliża zalety i wady takiego rozwiązania na zdobycie dodatkowego kapitału oraz wyjaśnia, dla których firm jest ono odpowiednie.

Zapraszamy do lektury artykułu.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.